• 519 578 545

Szkoła językowa Wejherowo - angielski dla dzieci Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku.

Szkoła powstała z przekonania, że języków można uczyć się z przyjemnością, zainteresowaniem i bezstresowo.

Przede wszystkim stawiamy na jakość, zadowolonie uczniów i ich szybkie postępy w nauce są dla nas priorytetem.

Z entuzjazmem poszukujemy mocnych stron każdego ucznia, korzystamy z najciekawszych dostępnych na rynku materiałów i nowinek językowych.

Wszystkich, którzy oczekują widocznych efektów w nauce zachęcamy do wyboru Vista School.

 

JAK UCZYMY?

Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - bazujemy na podręczniku, a naukę uzupełniamy (w zależności od wieku słuchaczy) pomocami multimedialnymi, grami, planszami, scenkami - wszystko po to, aby maksymalnie wykorzystać koncentrację i potencjał uczniów.

Uczniowie w wieku szkolnym utrwalają materiał szkolny, ale przede wszystkim uczą się wielu nowych zagadnień, dzięki temu ich wiedza z zakresu języka obcego znacznie wykracza poza poziom wiedzy rówieśników.

Nauka odbywa się w małych grupach - standardowych maksymalnie 6-8 osobowych oraz mini grupach maksymalnie 4 osobowych. Wszystko po to, aby uczestnicy zajęć nauczyli się jak najwięcej.

 

KADRA

Lektorzy w Vista School to wykwalifikowani nauczyciele, którzy posiadają doświadczenie w nauczaniu języków obcych i odpowiednie podejście do uczniów. Dbają  o indywidualne postępy każdego ucznia oraz szanują jego potrzeby. Stosują sprawdzone i skuteczne metody nauczania, a jednocześnie są otwarci na nowe trendy w nauczaniu języków obcych. Według naszego założenia, najważniejszą rolę w procesie nauczania odgrywa kontakt nauczyciela z uczniem.

 

Szkoła językowa Wejherowo - angielski dla dzieci i dorosłych Wejherowo - zajęcia grupowe 


“Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young.”
― Henry Ford

Szkoła językowa Wejherowo - Angielski Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w indywidualnych i grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku.

Kontakt

VISTA SCHOOL Szkoła Języków Obcych

tel.: 519 578 545

e-mail:

ADRES: ul. Nanicka 18 84-200 Wejherowo (obok Szkoły Podstawowej Nr 8 i basenu)

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii aby poprawnie funkcjonować. Polityka Cookies