• 519 578 545

INTERAKTYWNE ZAJĘCIA dla najmłodszych

Prowadzimy interaktywne zajęcia angielskiego dla dzieci od 3. roku życia.

Zajęcia interaktywne- co to takiego? To nauka poprzez zabawę, poprzez wykorzystanie aktywnych form nauczania, w szczególności opierająca się na ćwiczeniach na tablicy interaktywnej - dzieci wykazują się tu spostrzegawczością, refleksem, podążają za przewodnikiem głosowym.

Taką formę nauczania łączymy z metodami tradycyjnymi, czyli opartymi na podręcznikach. Dzięki takiej nauce, uczniowie podczas każdych zajęć trenują wszystkie umiejętności językowe - pisanie, czytanie, słuchanie oraz mówienie. Duży nacisk kładziemy na umiejętności komunikacyjne - uczeń powinien swobodnie używać jak największej liczby zwrotów. 

Szybkie postępy w nauce to nasz priorytet. Zapraszamy do kontaktu :)

 

ANGIELSKI 300x300

 

Szkoła językowa Wejherowo - Angielski Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w indywidualnych i grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku.

Kontakt

VISTA SCHOOL Szkoła Języków Obcych

tel.: 519 578 545

e-mail:  

ADRES: ul. Nanicka 18 84-200 Wejherowo (obok Szkoły Podstawowej Nr 8 i basenu)

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii aby poprawnie funkcjonować. Polityka Cookies