Ferie zimowe - półkolonie językowe dla dzieci i kursy językowe intensive

Ferie z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE DLA DZIECI W VISTA SCHOOL 

Zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat


- wyjścia na terenie Wejherowa plus nauka angielskiego ;
- półkolonia obejmuje 5 dni – od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 14;
- grupa max. 10 osobowa;
- opieka wykwalifikowanych opiekunów;
- nauka języka angielskiego (1h dziennie);

 

PLAN DNIA:


- zbiórka o godz. 10 w siedzibie szkoły
Nauka języka w siedzibie Szkoły - 2h

Gry i zabawy językowe, kreatywne zajęcia plastyczno-techniczne

Wyjście na terenie Wejherowo - kino, spacer, park, wystawa, itp.

- powrót do Szkoły Językowej o godz. 14:30- 14:50
- odbiór dzieci przez rodziców godz. 15:00

CENA 330 zł – obejmuje zajęcia z lektorem, poczęstunek, dodatkowo płatne np. bilety do kina, bilety na autobus

 

DO WYBORU 1 lub 2 tydzień ferii.

*Ilość miejsc ograniczona

 

W ferie zimowe w VISTA SCHOOL możesz zdecydować się na kurs dwutygodniowy lub zajęcia konwersacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także indywidualne kursy języka angielskiego. Stały kontakt z nauczycielem sprawi, że w szybkim okresie odniesiesz maksymalne efekty. Słuchacze decydujący się na przyspieszony kurs w naszej szkole, mają szansę w kolejnym roku kontynuować naukę na dalszym poziomie zaawansowania. W ten sposób w krótkim czasie możesz zdobyć umiejętności odpowiadające jednemu albo dwóm semestrom nauki w normalnym trybie.


KURS DWUTYGODNIOWY INTENSIVE - dla dorosłych i młodzieży

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 2 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

KURS KONWERSACYJNY - dla dorosłych i młodzieży

Konwersacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest współczesna i aktualna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

KURS INDYWIDUALNY - dla dorosłych i młodzieży

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

 

PÓŁKOLONIE 2018 NA FB DO PROMOCJI 3

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii aby poprawnie funkcjonować. Polityka Cookies